Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekAnketa – parkování před školou

Jak již bylo uvedeno na těchto stránkách, radnice hodlá realizovat úpravu veřejného prostranství podle jakéhosi projektu, který nebyl konzultován a připomínkován ani stavební komisí (poradním sborem), ani nebyl předložen k posouzení zastupitelům, ale byl pouze oznámen na úřední desce a částečně i na webových stránkách. Navrhovanou diskuzi s občany radnice odmítla. Díky iniciativě občanů se přesto sešla na MěÚ řada připomínek. Jak moc byly vzaty v úvahu je opět nejasné. Nejdiskutovanější a nejvíce odmítané bylo vybudování parkoviště před školou. Místo toho, aby se zachránil i ten poslední zbytek zeleně na Paříkově náměstí, má někdo eminentní zájem vybudovat pod školními okny parkoviště. Když ne příčné stání, tak alespoň podélné.

Otázka zní: Myslíte si, že je vhodné vybudovat před školou parkoviště a přivést tam provoz, hluk a zplodiny?

Vzhledem k tomu, že anketních otázek může být víc, odpovídejte, prosím:

parkoviště/ano

parkoviště/ne

parkoviště/nevím

 

***

 

ObrazekAnketa – oblíbenost  vládnoucí Vobořilovy rodiny

Na návrh čtenáře Bohouše, kterému za tento nápad děkuji, pokládám následující anketní otázku:

Otázka zní: Myslíte si, že by v podzimních volbách měli opět kandidovat Vobořil(ovi)?

Odpovídejte, prosím, již známým způsobem:

Vobořilovi/ano – ne - nevím

 

POZOR, POZOR, POZOR

Opět se potvrzuje moudrost našich předků, kteří přišli na to, že více hlav znamená více rozumu. Tímto děkuji Xeně za nápad anketu k volbám zevšeobecnit a psát libovolná jména, včetně návrhu na starostu. Anketní odpověď by tedy byla:

XY/ano-ne

XZ/ano-ne

a další....

YZ/ano – starosta

Třebenické mlýny slouží občanům a budou tedy respektovat jejich přání a návrhy.

Váš mlynář

 

VÝSLEDKY VOLEB

 

Kostky byly vrženy. Výsledky voleb jsou známy. Patnáct nových zastupitelů bude volit starostu. Nabízí se možnost volit lídry kandidátek, ale může být zvolen samozřejmě i někdo jiný, to znamená z prvních pěti z každé kandidátky. Zde můžete novým zastupitelům napovědět, koho byste si přáli v starostenském křesle, aby opravdu došlo k tolik žádané a volbami potvrzené touze po změně.

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

starosta

(Ferda Mravenec, 21. 10. 2010 14:05)

Souhlasím s Lídou,paní Venuše Klupáková by byla starostkou na svém místě.

starosta

(Líba, 18. 10. 2010 7:31)

Ano, přejeme si změnu, hlavně na postu starosty. Já bych dala hlas Venuši Klupákové, která to má v hlavě velmi dobře srovnáno.Doufám, že noví (i někteří staří)zastupitelé dokáží, že v Třebenicích na "úřadě" to není jen o podvodech, lžích, aroganci a neschopnosti. Přeji hodně zdaru !!!

starosta

(Třebeničák, 17. 10. 2010 11:39)

Jestliže skoro 37% voličů si přeje změnu, jistě si přejí změnu především na postu starosty. Znamená to tedy, že jej nemůže obsadit ani Vobořil, ani Patrovská. Aby tedy noví zastupitelé splnili přání občanů po změně, měli by navrhnout lídra kandidátky č.3 Venuši Klupákovou. Pro takovou volbu by měli hlasovat i kandidáti jedničky. Martina ještě potřebuje, aby ji někdo řídil a kontroloval.

Hana

(MTS, 17. 9. 2010 11:41)

No vidíte a přitom si stačí na TM kliknout na odkaz Volby 2010 a kandidátka Za nové Třebenicko je tam představena (tedy odkaz na jejich stránky).
Stačí pozorně číst.

Apro

(Hana, 17. 9. 2010 11:05)

Obdivuji Vaši pozornost a znalost pravopisu, omlouvám se ohledně věštěcké kanceláře. Nebrala jsem to jako urážku, ale jako návrh-doporučení.Takže jsem to myslela jinak než Vy, to samé jako Vy jste myslel tábor a já adresu IP. Ono to tak někdy bývá, že každý člověk si jednu a tu samou věc vyloží jinak. A tak chytání za slova opravu nemá cenu. Dále - názvy kadidátek jsem nikde nečetla ani nikde jinde neviděla a nevím, kdo na které kandiduje. Je vidět, že jste dobře informován. Jinak za nenávistnou HANtýrku jsem se také neurazila.

Honza, Hana

(apro, 17. 9. 2010 8:53)

Kdybych Vám odpověděl Vaší mluvou, musel bych napsat, že jste trapná tím, jak nepozorně čtete. To bych Vám, ale nikdy nenapsal, protože vím, že různí lidé mají různé dispozice, se kterými musí vystačit a že za to v podstatě nemohou. V souvislosti s Honzou jsem o žádné IP adrese nepsal. Napsal jsem pouze, že odpověď doputuje na stejnou adresu, myšleno do tábora zastánců současných nepořádků. V souladu se svým vychováním a inteligencí jste se samozřejmě ani nepokusila o omluvu za urážku staršího člověka a ani jste si zřejmě znovu nepřečetla článek, abyste zjistila, že jste šlápla vedle. Nebo přečetla, ale neumíte se čestně opravit. Alespoň byste mohla napsat koho haním a jak. Možná byste se mohli spolu s Honzou vyjádřit i k té vaší neustále omílané férovosti, kterou vyžadujete neustále jen od těch druhých.

Apro

(Hana, 17. 9. 2010 6:46)

Nevím, z jaké adresy píše Honza,ale z mojí to není. Už jste opravdu s těmi IP adresami trapný.A s tím pravopisem také. Jestli máte na mysli slova paranoa, tak v odborné literatuře se používají 3 názvy této psychické nemoci paranoidita, paranoia a paranoa, neboli podezřívavost, vztahovačnost atd.Jinak nevím, co je nenávistná HANtýrka, já nikoho nenávidím, některé lidi mám i docela ráda, myslím, že většinu.

Honza, Hana

(apro, 16. 9. 2010 12:47)

odpovím Vám oběma najednou, protože odpověď stejně doputuje na stejnou adresu. Tedy předně Hana. Hana zřejmě neumí číst nebo si text automaticky překládá do jakési svojí nenávistné HANtýrky. Nikde přece není napsáno, jak budou pracovat příští kandidáti. Jsou tam pouze položeny dvě otázky, na čem že chtějí být ti noví kandidáti nezávislí a v čem asi budou aktivní. Potom jsou tam vzpomenuty výsledky práce současných zastupitelů. Závěrem je zdůrazněno, že se nechci dotknout žádného kandidáta a že doufám, že svoje plány sdělí co nejsrozumitelněji občanům. Rozhodně bych si nedovolil posílat někoho k lékaři. Ale to už je styl mluvy a nedostatek slušnosti těch, co mají náhodou stejnou adresu. Projevuje se to i v tom, že se ani neobtěžujete přečíst si název té třetí kandidátky –„ nebo tak nějak“. Také zde je překrouceno/přeloženo to, co je napsáno v článku. Nikde není napsáno, že toto třetí sdružení bude bez chybičky, ale o co se bude snažit. To, jak se to podařilo, budou hodnotit naši spoluobčané. Toto sdružení jim k tomu dá příležitost, a to ne jednou za čtyři roky, ale průběžně. Závěrem bych si ale dovolil Vám doporučit, abyste nepoužívala cizí slova, když neznáte jejich význam a neumíte je ani správně napsat.
Honzo, to, jestli budu nebo nebudu na kandidátce vůbec nesouvisí s nějakou fér hrou. Myslím, že svoji poctivou snahu o zlepšení současného stavu jsem prokázal v posledních čtyřech letech mnoha způsoby. Nebudu je zde znovu rozebírat, protože dokladem jsou právě TM. Připomenu jen, že volání po fér hře je velmi pikantní právě od toho, který se bojí podepsat svým poctivým (nebo nepoctivým?) jménem. Nikdy jsem rovněž netvrdil, že se dá úřadovat bez chyb a omylů. Mně celou dobu vadí pouze to, když dotyční chybující nejsou ochotni svoje chyby uznat a zjednat nápravu. To je arogance moci!!!

Apro

(Honza, 15. 9. 2010 17:20)

Pokud ing.A.Prouza a F.Immer hrají fér hru, tak se určitě objeví na některé z kadidátek do zastupitelstva, aby dosali od všech voličů možnost ukázat třebeničákům, jak se to má na úřadě dělat bez chyb a omylů. Pevně doufám, že této možnosti využijí.

Apro

(Hana, 15. 9. 2010 10:30)

Tak jsem si přečetla Váš příspěvek v novinách ohledně volebních kandidátek. Dle mého názoru byste měl buď vyhledat lékaře pro psychickou nemoc zvanou paranoa nebo si otevřít soukromou věšteckou kancelář, protože už dopředu víte, jak kteří kandidáti budou či nebudou pracovat. Zajímavé je, že o sdružení kandidátů za nové Třebenice nebo tak nějak, víte, že bude bez chybičky. Ostatní haníte, a to myslím před volbami, není fér.

Poctivost či nepostivost

(Mgr. Dalibor Preis, 4. 9. 2010 8:55)

Vše, co uvedu na veřejných stránkách se zakládá na pravdě, účetní doklady mohu doložit avšak kromě těch, které mi byly do dnešního dne odmítnuty finančním výborem(Čepelák, Hajná, Vytisk, Stuchlý) a vedením města(Vobořil, Patrovská). Využiji před volbami stránek Třebenických mlýnů a Třebeničana, nebudu se obávat tlaku z vedení města a tlaku veřejnosti. Vystupuji sám za sebe, ne za sdružení nezávislých kandidátů ZA NOVÉ TŘEBENICKO.
Na závěrečném účtu za rok 2008 došlo ke vědomým převodům ze strany p. Vobořila a p.Patrovské. Zastupitelstvo bylo úmyslně mylně informováno, že jde o zpronevěřené fin.prostředky právě bývalou účetní. Toto se nezakládá na pravdě. Převody byly provedeny 31.12.2008, kdy bývalá ekonomka již na úřadě nepracovala. V roce 2008 nebyla žádná z částek za zálohy elektrické energie, kterých se tyto převody týkaly, převedeny na učet bývalé ekonomky. V obžalobě města také žádná taková zpronevěra za rok 2008 uvedena není. Z příčin, které jsem uvedl výše, se mi do dnešního dne nepodařilo zjistit, z jakého důvodu převody byly učiněny a odkud(z jakého paragrafu). 1.9.2010 jsem opakovaně vyzval p. Vobořila o předání účetních dokladů. Na veř.zasedání jsem zastupitelstvo úmyslně vyzval o podporu ve zprůhlednění, Proti hlasovali pánové Vobořil a Ludwig, ostatní se zdrželi, opozice a pan Liška hlasovali pro vydání dokladů. Protože věšina nebyla pro, můj návrh jsem neprosadil, i když mám jako zastupitel na toto právo, nehledě už jako člen fin.výboru. Byla to jen názorná demonstrace objektivity zastupitelstva. Následně jsem byl odvolán. Arogance členů FV A vedení města je nevídaná. Celá obžaloba mi byla jako zastupiteli předložena u soudu, v Třebenicích nedostávám nic. Všimněte si, kdo z těchto výše jmenovaných a kolik jejich zpřízněných duší bude opět kandidovat. Podrobnosti uvedu na Třebeničanovi.

Lídě

(Faltys, 18. 8. 2010 14:01)

Na kandidátce se nikdo neschovává a není to kandidátka moje a p. Houdka, ale 15 svobodných a schopných lidí, kteří to myslí na rozdíl od jiných s Třebenicemi dobře.
Když vydržíte tak se za pár dní kandidátky vyvěsí na úřední desku. Potom nebudete muset spekulovat.

lídě

(xena, 16. 8. 2010 12:34)

Už jsem se mi i zastesklo,že jste se nám ztratila. Samozřejmě,že znám kandidátku pana Houdka a Faltyse,když jste jí takhle nazvala. A je na nich,kdo kandiduje,aby alespoň ukázali jak budou transparentní a budou si brát občany ke spolupráci,ne tak jak tomu bylo doposud,že občané byli na obtíž.Hlavně ti,co se zajímali o hospodaření Voboparty. A když se schánějí podpisy na různé kandidátky,tak si snad přečtu,kdo na ní je a komu jí podepíšu,na tom není nic divného. To snad je věcí inteligence.

Kandidátky

(LÍda, 15. 8. 2010 17:46)

Zatím nic nebylo zvěřejněno a jak je zajímavé, že Xena zná snad podrobně i s číslama kandidátku Voboparty a Třebe žen. Co takhle že by nám nastínila, kdo se schovává na kandidátce Faltyse a Houdka? Taky by mě to zajímalo. A co Třebe mlýny spolu s Klubem důchodců - nevyjeli do boje za lepší zítřky také se svou kandidátkou, aby ukázali jak se to má podle nich správně dělat a jen nekritizovali a nerejpali?

to Mr.X.

(Honza, 9. 8. 2010 14:57)

To je právě ono chytání lidí za slovo. Díky vám za příspěvek, ale bránit se, tady nemá cenu. Já jsem také tím archivem nemyslel žádné archivní spisy jako např. svazky STB, ale "archiv" třebenických pomluv, smyšlenek apod.Někdo to prostě vytahovat může, ale jiný je za to kritizovaný.

to Mr.X.

(Podvraťák, 6. 8. 2010 16:40)

Mě do toho nezatahuj a za co se schováváš ty se svojí přezdívkou? Když tady je pár lidí pod svými jmény tak si tady kdosi chystá seznam, aby ho mohl použít před volbami. Já jsem Podvraťák a každej to o mně ví. Tak používej také své jméno a neotírej se o Xenu.

Mr.X

(xena, 6. 8. 2010 14:31)

Ale já tě nenapadám,neurážím ani nekritizuji.
Tak proč takvá silná slova?

Xeně

(Mr.X, 6. 8. 2010 13:09)

Já se za nic neschovávám.Nikoho nekritizuji a neurážím.Pouze se bráním napadání.Nenechám se urážet od člověka,který je naplněný nenávistí a zlobou.

Mr.X

(xena, 6. 8. 2010 12:43)

Děkuji neznámému či neznámé za rozbor mé osobnosti.
Jako od Chocholouška. A já doufám,že voliči mají svůj rozum a co si zvolí,to budou mít. Jejich názor určitě nenabude újmy,když si přečtou můj či jiný příspěvek. A za co se schováváš ty?

Xeně

(Mr. X, 5. 8. 2010 12:48)

Ubohá Xeno,kde se v tobě bere taková zloba.Musíš být asi velmi nešťastný a duševně nevyrovnaný člověk.Perfektně ti vyhovuje seberealizace v této anketě schovávat se za jméno Xena a napadat slušné lidi.Měla bys spíše používat krycí jméno Podvraťák.Jenom doufám,že voliči se nenechají zmanipulovat tvou zlobou a kátkozrakostí.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »